Зробив замовлення, пройшло 3 дні ніхто не зв'язався, написав продавцю в телеграм де моє повідомлення прочитали та нічого не відповіли, пройшов місяць ніхто так і не зв'язався
брак на одній шайбі що під форсунку
Верните, поменяем
Відгуки про компанію DP GROUP UKRAINE
Зробив замовлення, пройшло 3 дні ніхто не зв'язався, написав продавцю в телеграм де моє повідомлення прочитали та нічого не відповіли, пройшов місяць ніхто так і не зв'язався
брак на одній шайбі що під форсунку
Верните, поменяем