FORD FOCUS CB8 2011-2015
FORD FOCUS C-MAX CB7 2011-2015
HMPX HMP BV61 19710 BE
FORD 2014533/1907673/1851079/1798139/1703509
FORD BV6119710BE/BV6119710BD/BV6119710BC/BV6119710BB/BV6119710BA
NISSENS 940222
THERMOTEC KTT110215
KALE 342890
BSG BSG 30-525-014
VEKA 43-1912
CONDENSER ASSY
FORD FOCUS C-MAX CB7 2011-2015
HMPX HMP BV61 19710 BE
FORD 2014533/1907673/1851079/1798139/1703509
FORD BV6119710BE/BV6119710BD/BV6119710BC/BV6119710BB/BV6119710BA
NISSENS 940222
THERMOTEC KTT110215
KALE 342890
BSG BSG 30-525-014
VEKA 43-1912
CONDENSER ASSY
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VEKA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | BSG 30525014; Ford Motor Company BV6119710BA; KALE 342890; Nissens 940222; Thermotec KTT110215 |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 551 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 15.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця виміру | Штука |
| Місце встановлення | Двигун |
| Модельний ряд | FOCUS C-MAX CB7 2011-2015, FOCUS CB8 2011-2015 |
| Сторона установки | По центру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 104 ₴


