Вопросов нет все хорошо, качество хорошее,остался доволен! Рекомендую!
Ігор К.
Хорошо
Ціни нормальні,спілкування з менеджерами так собі е нормальні але не всі. Але заказуйте краще наложкою!!!! Бо якщо перерахуєте гроші зразу на карту(як в моему випадку)то можете чекати своє замовлення дуже довго бо гроші їм на карту заходять чомусь не зразу і потім вам прийдеться доказувати(раз 10 дзвонити і висилати скріни)шо ви гроші перевели !!
Отзывы о компании DP GROUP UKRAINE
Вопросов нет все хорошо, качество хорошее,остался доволен!
Рекомендую!
Ціни нормальні,спілкування з менеджерами так собі е нормальні але не всі. Але заказуйте краще наложкою!!!! Бо якщо перерахуєте гроші зразу на карту(як в моему випадку)то можете чекати своє замовлення дуже довго бо гроші їм на карту заходять чомусь не зразу і потім вам прийдеться доказувати(раз 10 дзвонити і висилати скріни)шо ви гроші перевели !!
Все так як і повинно бути!